Оборонці Маріуполя не дали Росії перекинути близько 20 000 військових на інші напрямки

Новини

Героїчні захисники Маріуполя понад 80 днів перебувають в заблокованому російськими окупантами місті. Бійці не дали ворогам перекинути на інші напрямки приблизно 20 тисяч військових.

Вище військове командування віддало наказ командирам підрозділів, які зараз перебувають на “Азовсталі” у Маріуполі, зберегти життя особового складу. Тож наразі триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників, передає 24 канал.

Захисники Маріуполя не дали перекинути 20 000 окупантів на інші напрямки

У Генштабі ЗСУ наголосили, що захисники Маріуполя – герої нашого часу, які закарбувалися в українській історії назавжди. Серед бійців, які досі відважно борються з окупантами, попри те, що перебувають в оточенні, є:

  • окремий загін спеціального призначення “Азов”,
  • 12-та бригада Національної гвардії України,
  • 36-та окрема бригада морської піхоти,
  • прикордонники,
  • поліцейські,
  • добровольці,
  • тероборона Маріуполя.

УТРИМУЮЧИ ПОЗИЦІЇ НА “АЗОВСТАЛІ”, ВОНИ НЕ ДОЗВОЛИЛИ ПРОТИВНИКУ ПЕРЕКИНУТИ УГРУПОВАННЯ ЧИСЕЛЬНІСТЮ ДО 17 БАТАЛЬЙОННИХ ТАКТИЧНИХ ГРУП (БЛИЗЬКО 20 000 ОСОБОВОГО СКЛАДУ) НА ІНШІ НАПРЯМКИ, – РОЗПОВІЛИ У ГЕНШТАБІ ЗСУ.

Так, захисники завадили ворогам реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, вийти на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.

“СКОВУВАННЯ ОСНОВНИХ СИЛ ПРОТИВНИКА НАВКОЛО МАРІУПОЛЯ ДАЛО НАМ МОЖЛИВІСТЬ ПІДГОТУВАТИ ТА СТВОРИТИ ОБОРОННІ РУБЕЖІ, НА ЯКИХ НАШІ ВІЙСЬКА ПЕРЕБУВАЮТЬ І СЬОГОДНІ ТА ДАЮТЬ ГІДНУ ВІДСІЧ АГРЕСОРУ. МИ ОТРИМАЛИ КРИТИЧНО НЕОБХІДНИЙ ЧАС НА ФОРМУВАННЯ РЕЗЕРВІВ, ПЕРЕГРУПУВАННЯ СИЛ, ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ ВІД ПАРТНЕРІВ”, – ДОДАЛИ У ГЕНШТАБІ.

Наразі найважливішим спільним завданням усієї України та світу є збереження життя героїчних оборонців Маріуполя. У Генштабі підсумували, що бійці ЗСУ боротимуться за них на всіх фронтах так само віддано, як вони боронять державу.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina