Візьміть одне яйце і закопайте подалі від будинку

Статті

Привіт, друзі! Сьогодні хочу вам розповісти, як позбутися від порчі, вроків і зробити захист на цілий рік. Для цього потрібно взяти варене яйце і закопати якомога далі від будинку.

Ми дуже багато спілкуємося з різними людьми. Бувають такі ситуації, що ми навіть не помічаємо, як люди нам шкодять. Тобто, щось в слід сказали або ще серйозніше, навести порчу. Ми не відразу помічаємо певні речі, тільки через час, починаємо помічати, що в житті все йде не так. НЕ ладиться на роботі, руйнуються відносини з друзями, знайомими або родичами.

Є погіршення у фінансовій стабільності. І тоді варто задуматися чому так відбувається і як від цього позбутися. І якщо ті люди, які побажали вам зла або навели порчу, просто позаздрили з вами вже не спілкуються, це не означає, що впливу поганої енергетики на вас немає. Як від цього позбутися і поліпшити своє життя.

Це зробити зовсім не складно. І такий ритуал добрий ще тим, що він не прив’язаний до місячного календаря. Тобто його можна робити коли ви відчуваєте, що все руйнуватися навколо вас і нічого не ладиться.

Потрібно взяти будь-яйце і обов’язково його зварити в круту. Вибираєте для себе, як ви відчуваєте вдалий день і йдете подалі від будинку де менше народу. Потрібно вибрати місце, щоб закопати це яйце і коли будете закопувати яйце, потрібно сказати слова: “Від порчі лихої, від заздрості злої, наведеної захисти”.

Такі слова досить вимовити один раз, поки ви будете закопувати. Бажано коли будете закопувати, вас ніхто не повинен бачити. Після таких дій ви будете помітите, як поступово у все налагоджується в житті. Ви навіть відчуєте себе зовсім іншою людиною. Удача і щастя будуть вас оточувати. Такий захист дуже довго діє, повторювати її можна через рік. Обов’язково спробуйте.

Оцініть
( 2 оцінки, середнє 3.5 з 5 )
Поділіться з друзями
iUkrayina