6 помилок, які допускають багато дачників осінню

Сад, город, дача

Привіт, мої читачі. Зазвичай для багатьох дачників, осінь це знак того, що дачний сезон вже закінчився. З цієї причини ми намагаємося швидше закінчити свої дачні справи, але при цьому часто робимо масу помилок. Сьогодні я розповім вам про 6-й помилок, які, швидше за все ви допускаєте осінню.

6 поширених помилок, які допускають осінню дачники

1. Підгортання дерев. Підгортати дерева слід лише в північних районах, так як є ризик, що сильні морози можуть пошкодити кору дерев. У південних районах, підгортати дерева не варто. Це може привести до загнивання дерева.

Якщо ви зібралися підгортати дерева, в такому випадки не слід занадто поспішати. Дочекайтеся перших морозів і проведіть підгортання своїх дерев.

2. Прополка ділянки. Багато хто вважає, що осінню не потрібно прибирати бур’ян на ділянці, так як мороз його вб’є. На жаль, у багатьох бур’янів насіння здатні проростати навіть після загибелі рослини.

Краще дочекайтеся, коли вони зійдуть, а після перекопайте грядки.

3. Не обрізали рослини. Після того як весняні квіти відцвітуть, їх потрібно прибрати. Для цього вони зрізаються на рівні землі.

4. Рання обрізка. Деякі садівники починають обрізку гілок, ще з листям на них. Це стимулює зростання нових пагонів. Насправді, обрізку слід проводити тільки після повного опадання листя.

5. Не зібрали опалі плоди з дерев. Багато опалих плодів з дерев, можуть бути розсадником різних хвороб. Після того як заражені плоди згнили, через ґрунт вони можуть перейти на інші рослини. Тому завжди їх збирайте осінню і спалюйте. Плоди з здорових дерев, можна відправляти в компостну яму.

6. Забули посіяти зелень. У цей час можна посадити насіння редиски, моркви, цибулі, петрушки і щавлю. Головне щоб вони проросли тільки навесні. Тому слід правильно розрахувати час проростання цього насіння.

Як ви вважаєте, що ще забувають зробити осінню дачники на своїй ділянці?

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina