Чому почервоніло листя на сливі?

Сад, город, дача

До редакції надійшов повідомлення: «На дворічних сливах повністю почервоніло влітку все листя. Що робити?” Розбираємося в проблемі.

Спочатку полити, потім підживити фосфорними і калійними добривами. В даному випадку найбільш ймовірна причина почервоніння листя різних порід дерев – недолік фосфорного і калійного харчування. Після малосніжної зими в ґрунті могло бути недостатньо вологи. Коренева система дворічних яблунь і слив ще недостатньо розвинена, не досягає постійно вологих горизонтів ґрунту.

В умовах же недостатньої вологості засвоєння кореневою системою фосфорного і калійного харчування слабшає. Спочатку червоніє периметр листка, потім весь листок. Літні дощі недостатньо насичують ґрунт вологою, особливо відчувається її дефіцит на глибині розташування основної маси коренів.

Тому необхідно добре полити дерево, викопавши навколо стовбура яму. Потім розчинити фосфорне і калійне добриво в гарячій воді, розбавити холодною і підживити. Мінеральні добрива при їх відсутності можна замінити деревним попелом з листяних порід.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina