Фітофтора почалася. Як досвідчені дачники боряться з фітофторою і збільшують урожай помідорів і огірків

Сад, город, дача

Друга половина липня, літо перевалило за свою половину і всі городники знають, що в цей період на підході головна гроза врожаїв – фітофтора.

Один з надійних біопрепаратів, що захищають рослини від цілого ряду різних болячок одночасно – це Фітоспорін.

Але більшість з нашої городньої братії не знає, що якщо змішати Фітоспорін і Циркон, можна посилити їх дію на рослину.

Давайте розбиратися

Фітоспорін – природний грибок, який знищує шкідливі грибки. Якщо точніше – біопрепарат особливо ефективний проти бактеріальних і грибкових захворювань на всіх овочевих культурах, плодових деревах, чагарниках і квітах з моментальною швидкістю впливу, який здатний поширюватися по судинній системі рослин.

Циркон – біостимулятор. З дуже широким напрямком дії. Одержаний з витяжок ехінацеї пурпурової. Витяжки представляють собою гідроксикоричні кислоти. До речі, їх концентрація в препараті всього 0,1г на літр.

Основне завдання циркону – підвищення імунітету рослин і активація росту вегетативної маси. А також стимуляція цвітіння і плодоношення, розвитку кореневої системи.

Це була теорія. А практика показала, що якщо змішати обидва препарати і обприскати огірки з помідорами, виходить ефект, який вражає уяву.

Огіркова грядка зазеленіла, а плоди буквально через два дні збільшилися в розмірах дуже навіть відчутно. З помідорами теж саме.

Фітофтора почалася. Як досвідчені дачники боряться з фітофторою і збільшують урожай помідорів і огірків

А тепер рецепт

Найголовніше – воду брати не з-під крана. Хлор вб’є корисні бактерії Фітоспоріна. Ми користуємося дощовою водою. Ну або криничною.

Пакет (10г) розчиняємо в півлітровій банці теплої дощової води за дві години до обробки. Додаємо одну стандартну ампулу циркону (1 мл) і доводимо об’єм розчину до 10л. Знову ж таки не водопровідною води.

Розчин для обприскування готовий. Намагайтеся обприскувати всі ділянки на рослинах і навіть землю під ними.

Важливо! Обприскування проводити ввечері, бажано в сутінках. Бактерії Фітоспоріну швидко гинуть на світлі. Оптимальна температура – 24 ° С. У холодну погоду не обприскуйте.

Результат не змусить себе чекати. Урожай буде на заздрість усім. А головне – ваші рослини будуть вам вдячні!

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina