Після такого догляду за виноградом осінню, мої сусіди завжди збирають великий виноград

Сад, город, дача

Саме з осені слід починати доглядати за виноградом, щоб на наступний рік знову збирати такий врожай. А що я буду робити, сьогодні я вам розповім.

Якщо ви перебуваєте в посушливих районах, то вам зараз потрібно виконати ретельний полив винограду. Тому під кожну молоду рослину слід вилити 120-150 літрів води. Під дорослу рослину вилийте близько 250 літра води.

В кінці жовтня слід підживити виноград живильним підживленням. Для цього потрібно взяти 80 грам суперфосфату і 100 грам сірчанокислого калію. Все це слід розвести в 40 літрах води.

Після підживлення потрібно замульчувати виноград. Для цього відмінно підійде торф. Якщо у вас немає торфу, можна замульчувати перепрілим компостом.

Після того як все листя опаде, слід приступити до обрізання винограду. Найкраще це робити в суху погоду.

Спочатку потрібно видалити всю відплодоносилу лозу і верхні НЕ визрілі частини пагона. У вас повинно залишитися на решти пагонах по 7-10 вічок. Місця зрізу необхідно обробити розчином мідного купоросу.

Після такого догляду за виноградом осінню, мої сусіди завжди збирають великий виноград

Зрізану лозу слід зібрати в купу і спалити.

Якщо в цьому сезоні виноград хворів, то його можна обробити 5% -ним розчином залізного купоросу.

У листопаді робиться останнє підживлення. Для цього можна взяти пташиний послід. Для початку розводимо пташиний послід водою в співвідношенні 1:4. Даємо такому настою настоятися 1 тиждень. Перед застосуванням цей розчин розводимо ще водою в співвідношенні 1:10

Під кожну рослину виливаємо 0,5 літра такого підживлення.

Вкривати виноград потрібно після того, як виноград перенесе перші заморозки. Це «загартує» рослину.

Як ви готуєте виноград до зими?

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina