Ця обробка саду в кінці сезону дозволяє позбутися він різних захворювань рослин

Сад, город, дача

Привіт, мої читачі. Зараз, коли практично весь урожай з саду зібрано, пора не тільки підживити чагарники, але і захистити їх від хвороб. Саме зараз це слід виконати, так як в цей період відбувається закладка бруньок. Тому сьогодні я розповім вам про свої рецепти підгодівлі й обробки чагарників.

Для всіх рослин дуже важливий азот, так як він стимулює ріст молодих пагонів. Тому в цей період його слід застосовувати.

Для приготування підживлення я беру 20 грам монокалійфосфату і додаю будь-яке азотне добриво. Азотне добриво я додаю згідно з інструкцією на упаковці. Все це розводжу в 10 літрах води.

Ще можна приготувати інший розчин. Для цього потрібно взяти 3 столові ложки суперфосфату і засипати в 0,5 літрову банку. Заливаємо в банку кип’яток і даємо настоятися розчину добу. Через добу вилити настій в 10 літрове відро і заповнити його повністю водою. Додаємо в відро 2 столові ложки сульфату калію і 1 столову ложку сечовини. Все це добре перемішуємо і даємо настою ще настоятися одну добу.

Поливаємо цим настоєм наші кущі, виливаючи під кожен кущ приблизно 1 відро приготованого розчину.

Для обробки рослин від кліщів і різних хвороб, застосуємо розчин з колоїдної сірки. Чому саме колоїдна сірка, запитаєте ви? Справа в тому, що вона має натуральне походження і змивається з дерев і чагарників з першим дощем.

Ця обробка саду в кінці сезону дозволяє позбутися він різних захворювань рослин

Для приготування беремо 50 грам колоїдної сірки і висипаємо її в 0,5 літрову банку. Наливаємо в банку воду, закриваємо кришкою і добре струшуємо. Переливаємо розчин з банки в 10 літрове відро. Акуратно вливаємо в відро 10 літрів води кімнатної температури. Додаємо трохи натертого мила і все добре перемішуємо.

Приготований розчин слід відразу застосовувати. Через добу розчин буде не ефективним.

Чим ви в кінці сезону обробляєте свій сад?

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina