Цим добривом мої сусіди удобрюють всі кущі. Від цього у них завжди гарний урожай

Сад, город, дача

Привіт, мої читачі. Сьогодні я хочу розповісти вам про добриво, яке застосовує мій сусід у вересні. Після цього підживлення у нього завжди гарний урожай. Тому сьогодні я розповім вам про натуральне добриво і як його застосовувати.

Деякі городники після збору врожаю на своїй ділянці, більше ним не займаються до наступного року. І в цьому їх велика помилка. У мене теж так було в перші 2 роки, коли я захопилася вирощуванням різних рослин на своїй дачі.

Насправді, ґрунт в кінці сезону обов’язково потрібно підживити. І найкраще для цього підійдуть натуральні добрива. Існує безліч різних натуральних добрив, і серед них деревний попіл входить в першу п’ятірку лідерів. У ньому міститься безліч мінеральних речовин, в яких потребує ґрунт осінню. Тому мій сусід тільки ним і користується.

Цим добривом мої сусіди удобрюють всі кущі. Від цього у них завжди гарний урожай

Для його приготування зберіть все бадилля з ділянки і спаліть. Це і буде для вас найкращим підживленням. Він відмінно збагатить ґрунт і знизить йог кислотність.

Залежно від погодних умов, застосовувати його можна як в сухому, так і у вигляді розчину. Якщо погода суха, тоді готуємо рідкий розчин.

Щоб добре підживити свої грядки, нам знадобиться 2 склянки попелу на 1 квадратний метр ділянки. Така кількість попелу є універсальною і підійде для удобрення ділянки, де росла картопля. Головне після того ка розсипали добриво, ділянку слід перекопати.

Для удобрення чагарників знадобиться набагато більше попелу. В середньому на один кущ аґрусу і смородини йде близько 3-4-х склянок попелу. Для добрива дерев – 7-10.

Велика перевага такого добрива в тому, що ним можна удобрювати будь-які рослини.

А чим ви удобрюєте свою ділянку осінню?

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina