Секрети великої редиски розміром з яйце: де найчастіше помиляються городники

Сад, город, дача

Часто буває так, що редиска виростає зовсім не такою, як нам би хотілося. Замість того щоб стати великою і соковитою, вона виходить маленькою і твердою: такою, що її навіть ножем складно розрізати нормально. Навіть у мене таке було, коли я лише починала займатися своїм городом. Я тоді взагалі робила дуже багато помилок, як і всі початківці дачники. Але у випадку з редискою ці помилки можна виправити. Я хочу поділитися своїм досвідом.

Редиску, насправді, дуже легко вирощувати. Це дуже невибагливі рослина. Мені якось розповідала колега про ситуацію, коли вона висаджувала редиску, потім закидала її снігом, який ще не розтанув, і їхала. По поверненню ж виявляла, що редиска вже на повну силу заколосилась. Хоч прямо зараз можна збирати і їсти з грядки. Це може бути свідченням того, що редиска дуже невибаглива до умов, в яких росте. Перший урожай можна зібрати вже в квітні, якщо на ділянці є теплиця.

Ось список найбільш поширених помилок, які здійснюють городники, які пробують садити редиску вперше:

1. Занадто багато добрив в ґрунті. Я раніше думала, що чим більше, тим краще. Виявилося, що все йде інакше. Якщо добрив і підживлення занадто багато, в ґрунті накопичується азот. Його надлишок робить редиску дуже твердою і маленькою. Якщо осінню ви вже удобрювали грядку, то навесні цього робити вже не слід. Потрібно лише ретельно розпушити ґрунт і внести туди торф або що-небудь подібне, щоб вона стала легкою.

2. Редиска активно росте тоді, коли повітря навколо неї прохолодне, а день короткий. Якщо садити її навесні, то саме в таких умовах вона і буде рости. Але якщо ви хочете отримати ще один урожай пізніше, то доведеться попітніти: грядки ввечері потрібно накривати щільним матеріалом, щоб забезпечити тінь і скорочення дня, а з ранку його потрібно знімати. Тоді редиска буде рости в правильних умовах.

Секрети великої редиски розміром з яйце: де найчастіше помиляються городники

3. Поливати редиску потрібно часто і рясно, саме це робить коренеплід соковитим. Але потрібно стежити за тим, щоб не було надлишку вологи, інакше редиска може потріскатися.

4. Підживлення не потрібні. Якщо ви садите редиску в ґрунт, до якого ніхто ніколи не торкався, цей пункт ще можна оскаржити. Але якщо ви готували землю з осені, то в підживленні немає ніякої потреби, так само, як і в добривах. Редиска цілком впорається сама.

5. Потрібно акуратно ставитися до проріджування редиски.

Секрети великої редиски розміром з яйце: де найчастіше помиляються городники

6. При виборі насіння слід брати ранні сорти. Такі сорти виростають більш ніжними на смак, як показує досвід багатьох дачників.

Якщо слідувати цим нескладним рекомендаціям, можна виростити дійсно прекрасну редиску: велику і соковиту, дуже смачну. Я сама так і роблю. Це дає неймовірний результат.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina