Моя решітка на плиті завжди блищить як нова. Засіб, який швидко прибере весь нагар і жир

Поради

Всіх вітаю! Я впевнена, що кожна жінка стикалася з такою проблемою, як брудна решітка на плиті. Адже при готуванні на неї завжди капає жир, ця решітка треться об сковорідку з нагаром. Все це дуже скоро приводить грати в досить жалюгідний стан.

Я перепробувала безліч способів, але все марно. Решітка як була брудною, так і залишилася. Я навіть купувала дорогі закордонні засоби, які нібито очистять жир і нагар на раз два!

Так ось, на самому ділі це зовсім не так. Дані засоби дуже погано чистять грати, та ще й гірше, ніж дешевші засоби!

Ну так от, в якийсь момент я вже забула про цю проблему, як одного разу до мене в гості прийшла сестра. Вона працює в клінінговій компанії, і вони фокусуються саме на чищенні кухонь.

Так ось, вона прийшла до мене додому, помила руки в туалеті, а потім ми пішли за стіл. І випадково сестра побачила мою грати і засміялася. Я навіть не знала, що їй відповісти в цей момент. Через хвилину вона закінчила свій сміх і сказала, що зараз почистить мені грати за 3 хвилини.

Вона запитала у мене пару речей, все змішала, взяла звичайний сміттєвий пакет і почала терти. Я стояла і дивилася на все це з подивом, як звичайний пакет може очистити грати, яку я не могла очистити роками?

І ось минуло 5 хвилин, і на мій превеликий подив, решітка дійсно була як нова! Сестра жартома сказала, що наступного разу буде брати гроші за таку процедуру.

Я посміялася і все таки безкоштовно з’ясувала у неї, як же вона це зробила. І все дуже просто – беремо лимон і нашатирку, це і є той засіб. Все це змішуємо, і тут є ще одна хитрість. Цю суміш треба нанести на поверхню звичайного пакета, а після почати терти грати. Саме пакета, так як завдяки йому суміш розподілитися рівномірно.

Краще робити це в гумових рукавичках, щоб не пошкодити шкіру рук. І все, через 5 хвилин ні нагару, ні жиру! Можна ставити грати на місце і насолоджуватися.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina