Нагар буде відвалюватися шматками. Засіб, який очистить будь-яку сковорідку

Поради

Я не думаю, я просто впевнена в тому, що багато хто з нас стикалися з цією проблемою. Як ви напевно вже здогадалися – це нагар на сковорідці. Якщо часто готувати, то цього просто не уникнути!

Через час просто будь-яка сковорідка покривається дуже товстим шаром нагару і жиру, який потім просто неможливо прибрати! Особливо це швидко відбувається з чавунними сковорідками.

Я багато мучилася з цією проблемою, випробувала напевно всі способи і всі засоби. Думаю, ви робили те ж саме – тільки ось нагар або взагалі не зникав, або йшов зовсім чуть чуть.

У якийсь момент я зрозуміла, що намагатися відмити такі сковорідки марно, і просто перестала робити це. Але одного разу мій чоловік зробив якусь магію і відмив його улюблену чавунну сковорідку!

Одного разу він прийшов трохи раніше з роботи, в той момент, коли я якраз мила посуд і збиралася готувати вечерю. В той момент я якраз мила чавунний посуд, так як збиралася посмажити на ньому м’ясо – це улюблена їжа мого чоловіка!

Ну так от, коли чоловік побачив, в якому стані була сковорідка, то навіть ахнув. Він швидко забрав у мене сковорідку, взяв звичайний пакет і якусь рідину і пішов на балкон. Минуло 5 хвилин, він повернувся до мене і попередив, щоб я не діставала пакети до завтрашнього ранку. Ну я погодилася, самій було цікаво, що ж станеться.

І ось настав ранок, я прокинулася і в першу чергу пішла перевіряти сковорідку. Яким було моє здивування, коли з пательні шматками відвалився весь нагар!

Я просто сполоснула її, і так, сковорідка була ніби щойно з магазину! Відразу зателефонувала чоловікові і запитала, як він опанував магією. Він і розповів мені все.

Насправді все дуже просто. Вся справа в нашатирному спирті, це і є той самий засіб! Просто беремо звичайний пакет, кладемо туди сковорідку, виливаємо 100 мл нашатирки і для кращого ефекту можна видавити один лимон. Зав’язуємо вузол і пальцями розподіляємо розчин по всій поверхні сковорідки.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina