Моя ванна завжди блищить як нова. Препарат, який швидко видалить всі плями і іржу

Поради

Я дуже люблю приймати ванну, адже під час цього виходить дуже добре розслабитися і зняти напругу. Саме тому я завжди намагаюся тримати свою ванну в ідеальному стані, адже митися в чистій набагато приємніше.

Але, на жаль, з часом моя ванна покрилася якимись незрозумілими жовтими плямами, причому їх не виходило ніяк прибрати! Я вже хотіла вже викликати майстра і наносити свіжу фарбу, але відкладала цю справу, так як це задоволення недешеве …

Тому спочатку я пробувала багато домашніх способів – все марно. Теж саме і з покупними засобами, нічого сильно не змінювалася, ванна як була в поганому стані, так і залишалася.

У мене була остання надія – сестра чоловіка, яка працює в клінінговій компанії. Ми добре з нею спілкуємося, нас можна назвати подругами. І вона дуже часто допомагає мені з питаннями по господарству!

Я зателефонувала їй і розповіла свою проблему. Вона лише посміхнулася і повідала мені, що ця проблема усувається дуже просто.

Я зробила все в точності, як вона сказала, і дійсно, ванна очистилася за 7 хвилин і блищала, як новий посуд!

Це була якась магія, але найголовніше, що це спрацювало. А якщо вийшло у мене, то ви теж зможете привести свою ванну в такий же стан.

Так що поспішаю поділитися цією інформацією з вами, щоб ви теж брали ванну в красі і чистоті. Потрібно взяти напій кока кола, соду і нашатирку.

Впевнена, нашатир і сода є у всіх вдома, а от кока колу доведеться додатково купити.

Нам знадобиться 300 мл, нашатирю і соди потрібно тільки по одній столовій ложці.

Потім потрібно змішати все це прямо в ванні і починати терти за допомогою звичайної губки.

І головне – робіть це дуже швидко, адже реакція між цими речовинами відбуватиметься 15-20 секунд. Повторіть таку процедуру 5-7 разів і все, ваша ванна буде виглядати як нова!

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina