Цей трюк мені показала прибиральниця з готелю і тепер мої вікна завжди чисті і прозорі

Поради

Отже, беремо ємність (можна пластикову пляшку на 1-1,5 літра) і наливаємо півлітра води. Потім додаємо столову ложку картопляного крохмалю. І все ретельно перемішуємо. Наше завдання розмішувати до тих пір, поки крохмаль не розчиниться.

Потім додаємо по дві столові ложки оцтової есенції (70%) і нашатирю. Ретельно перемішуємо. Тільки обережніше з оцтом і нашатирем. Краще працювати в рукавичках.

Власне, засіб готовий. Його потрібно залити в пульверизатор або на саму пляшку надіти насадку і використовувати.

Якщо вікна сильно брудні, то звичайно спочатку потрібно помити просто водою, щоб змити бруд. Потім розприскати засіб і дати постояти пару хвилин. А після чого його м’якою сухою ганчіркою відполірувати.

Нашатир і оцет здатні розчинити то, з чим воді впоратися не під силу, в тому числі жир. Спрей справляється навіть з самими стійкими забрудненнями.

А завдяки крохмалю вікна так відполіруються, що позаздрити можна. До речі крохмаль ще моя бабуся використовувала для миття вікон. Правда вона його сама і робила з картоплі. А цей рецепт посилений ще іншими компонентами.

Цей спосіб повністю виключає розводи на склі. Саморобний спрей відмінно допомагає відмити підвіконня від що в’ївся в нього пилу. Позбавляє від відбитків пальців на пластиці і склі, слідів комах (зрозуміли про які я сліди). До речі розчин відмінно видаляє жир, які хочемо ми цього чи ні, летить на кухонне вікно від плити.

Спрей легко і швидко зробити в домашніх умовах. Погодьтеся, часто буває – затіяли генеральне прибирання, а засіб закінчилося. Доводиться збиратися і в магазин бігти. А знаючи цей рецепт такої необхідності не виникне.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina