Найлегший спосіб усунення засмічень в раковині: лайфхак від сантехніків

Поради

Якщо ви помітили, що в раковині на кухні або у ванній погано сходить вода, значить, злив почав засмічуватись. Заходи потрібно приймати негайно, поки справа не дійшла до застосування дорогих засобів або прочищення каналізації тросом. Щоб не доводити до цього, скористайтеся хитрістю, яку часто радять сантехніки.

Що потрібно зробити

Налити в раковину гарячу воду, почекати, поки вона піде і засипати в зливний отвір 5 столових ложок прального порошку. Через 15 хвилин знову налити в раковину гарячу воду, почекати, поки вона зіллється і насипати в отвір зливу ще 4-5 ложок порошку, залишити на кілька годин. Після пролити гарячою водою і проблема буде вирішена.

У каналізаційній трубі пральний порошок працює так само, як і з брудним одягом. Його поверхнево-активні речовини пов’язують частки бруду і жиру, а далі виводять їх з проточною водою.

Спосіб очищення труб пральним порошком працює як зі звичайними грязьовими засмічення, так і з жировими, які утворюються на кухні. Але він не допоможе в ванною або душовою, якщо утворений волосяний затор!

Корисна порада! З метою профілактики засмічень зливний шланг від пральної машини можна встановлювати в ванну або раковину. Таким чином, розчинений у воді порошок буде регулярно прочищати каналізаційні труби, запобігаючи тим самим засміченням.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina