Засіб, який видалить будь-які плями. Додаю його при пранні і мої речі завжди як нові

Поради

Прання одягу і іншої білизни – дуже відповідальне заняття. Адже якщо прати речі неправильно, вони будуть дуже швидко псуватися. І до того ж, не вийде вивести ніякі плями, і ми будемо робити тільки гірше для тканини.

Благо, що я змогла впоратися з цією проблемою. Вже 3 місяці я перу одяг з додаванням засобу, і мало того, що мої речі взагалі не псуються, в добавок я з легкістю виводжу будь-які плями навіть з білої тканини!

І здавалося б, це так просто, але при цьому дуже ефективно.

Почати хочу з мабуть з того, що якщо прати речі звичайним пральним порошком, то часто речі починають пахнути ним. І насправді це не є добре, адже в такому випадку речі швидше втрачають свій ідеальний зовнішній вигляд, через порошок, який вбрався в тканину.

Крім цього звичайний пральний порошок не в силах вивести сильні плями. Так, він може зробити їх прозорими, але плями все одно будуть добре виднітися і псувати одяг своєю присутністю.

І щоб запобігти всі ці негативні моменти при пранні, допоможе звичайна сіль! Це і є засіб, з копійчаною ціною. Вона не дозволяє пральному порошку вбиратися в тканину, а тому надовго продовжує життя одягу. І також через це речі після прання не буде блякнути дуже довгий час.

Також додавання солі при пранні допомагає усунути будь-які плями. Але якщо пляма дуже сильна, то я спочатку просто втирають сіль в брудну область, а після вже перу – це завжди допомагає, і навіть найсильніші плями зникають на очах!

Можливо багато хто скаже, що сіль не встигне повністю розчинитися під час прання і залишиться на тканині. Так, часом таке трапляється, але є рішення.

Просто не кладіть більше двох столових ложки солі на повний барабан речей, і тоді все буде в порядку, сіль повністю розчиниться. Але при цьому сіль потрібно додавати не в сам барабан, а в кондиціонер пральної машини, це дасть максимальний результат.

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina