Засіб, який видалить будь-які плями і іржу. Чищу ним ванну і вона завжди сяє як нова

Поради

Всім привіт, шановні читачі! Для мене завжди була проблемою чистка ванни. Так, при покупці вона білосніжно біла, але потім, через роки використання на ній з’являються якісь жовті плями і іржа.

І погодьтеся, виглядає це не дуже красиво. А що найголовніше, в такій ванні навіть не хочеться митися і відпочивати.

Все своє життя я мила ванну всім відомими способами. Так, вони допомагали, але зовсім чуть чуть. Сильні жовті плями так і залишалися, а іржа взагалі не йшла.

Я вже була втратила надію і почала відкладати гроші на нову ванну.

У мене була остання надія – сестра чоловіка, яка працює в клінінговій компанії. Ми добре з нею спілкуємося, нас можна назвати подругами. І вона дуже часто допомагає мені з питаннями по господарству!

Я зателефонувала їй і розповіла свою проблему. Вона лише посміхнулася і повідала мені, що ця проблема усувається дуже просто.

Я зробила все в точності, як вона сказала, і дійсно, ванна очистилася за 7 хвилин і блищала, як новий посуд!

Це була якась магія, але найголовніше, що це спрацювало. А якщо вийшло у мене, то ви теж зможете привести свою ванну в такий же стан.

Так що поспішаю поділитися цією інформацією з вами, щоб ви теж приймали ванну в красі і чистоті. Потрібно взяти напій кока кола, соду і нашатирку.

Це була якась магія, але найголовніше, що це спрацювало. А якщо вийшло у мене, то ви теж зможете привести свою ванну в такий же стан

Так що поспішаю поділитися цією інформацією з вами, щоб ви теж приймали ванну в красі і чистоті. Потрібно взяти напій кока кола, соду і нашатирку.

Впевнена, нашатир і сода є у всіх вдома, а от кока колу доведеться додатково купити. Нам знадобиться 300 мл, нашатирю і соди потрібно тільки по одній столовій ложці.

Потім потрібно змішати все це прямо в ванні і починати терти за допомогою звичайної губки.

І головне – робіть це дуже швидко, адже реакція між цими речовинами відбуватиметься 15-20 секунд. Повторіть таку процедуру 5-7 разів і все, ваша ванна буде виглядати як нова!

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina