Завжди кладу 3 таблетки Аспірину при пранні і моя білизна сяє від чистоти

Поради

Всім привіт, шановні господині! Дякую, що зайшли прочитати мою статтю.

Думаю всі стикалися з такою проблемою. Спочатку всі нові речі, які ми купуємо, виглядають просто чудово! Будь то якась блузка або наволочка, футболка або рушник.

Але ось з часом після прання вони втрачають свій зовнішній вигляд, з’являються всякі плями, зникає колишній насичений колір.

Особливо це стосується білих речей, вони швидше за все піддаються даним проблемам.

А що потім робити з таким білизною? Раніше я просто викидала її, але нещодавно дізналася про спосіб прання, який повертає одягу колишній вигляд. Адже погодьтеся, не дуже приємно викидати речі просто через те, що вони трохи зіпсувалися в зовнішньому вигляді.

Про цей метод мені розповіла моя сестра, яка працює прибиральницею в готелі. Там вони дуже часто перуть різні білі рушники і наволочки, і у них завжди новий вид! Цей спосіб також підійде і для одягу.

Ось сам спосіб, якщо ви вирішили попрати білі речі. Думаю у всіх зараз є пральна машина, спосіб призначений для неї. Кладемо весь одяг в барабан, додаємо звичайний миючий засіб, а також 5 таблеток аспірину.

Якщо мало білизни, менше половини барабана, то додайте тільки 2 таблетки аспірину. З цим теж переборщувати не можна.

Теж саме стосується кольорових речей, тільки для повного барабана потрібно класти 3 таблетки, а для половини або менше – одну.

Ну а далі все як завжди. Розвішуємо білизну і сушимо, а потім насолоджуємося, одяг буде виглядати, ніби ви його тільки купили!

Оцініть
( Поки що оцінок немає )
Поділіться з друзями
iUkrayina